Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/itenter2018/domains/installations.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5841 Usługi | Arkadiusz Piętka Installations

Profesjonalne usługi wykonywania instalacji elektrycznych

Oferta

Specjalizujemy się w instalowaniu urządzeń do ogrzewania wody. Posiadamy duży wybór mniejszych lub większych pieców i kotłów. Zajmujemy się także projektowaniem ogrzewania do danego domu i wówczas staramy się wybrać jak najlepsze i funkcjonalne rozwiązania. Wiemy, że dobre ogrzewanie jest gwarancją ciepła i bezpieczeństwa w okresie zimowym.

Sprzedajemy urządzenia tylko najlepszych producentów, cenionych na rynku. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się dużą funkcjonalnością, estetyką wykonania i niezawodnością. Z pełnym zaufaniem można powierzyć wykwalifikowanym pracownikom naszej firmy wybór instalacji sanitarnych.

Współpracujemy z przedsiębiorcami prowadząc sprzedaż hurtową, ale także z klientami indywidualnymi, prowadząc sprzedaż detaliczną.

Jeżeli chcesz zimą ogrzać się w cieple domowego ogniska i nigdy nie marznąć w chłodne dni, przyjdź do nas, a zamontujemy u Ciebie najlepszy system grzewczy.